Skirtumai

Čia matote skirtumus tarp pasirinktos versijos ir esamo dokumento.

Link to this comparison view

taisykles [2010/02/10 13:46] (esamas)
Linija 1: Linija 1:
 +====== Taisyklės ======
 +
 +===== Bendroji dalis =====
 +
 +  * Tinklas "​Aitvaras"​ skirtas taikiam bendravimui. Kadangi "​Aitvaras"​ yra nekomercinė organizacija,​ bet kokia komercinė veikla jame yra draudžiama.
 +  * Kanalų apsauga yra visiška kanalu įkūrėjų atsakomybė. Kanalo įkūrėjai turi užtikrinti savo kompiuterio saugumą nenaudodami lietuviškų skriptų, neidami į tinklapius, kurių nuorodas parašo kiti vartotojai bei naudodami pastoviai atnaujinamas antivirusines programas. Įkūrėjai turėtų jungtis prie tinklo naudodami [[:​ssl|SSL]] protokolą. Daugiau informacijos rasite [[:​saugumas|čia]].
 +  * Kanalo vagystės atveju, jeigu kanalas yra registruotas ne mažiau kaip du metus ir yra pakankamai populiarus, kanalo įkūrėjas gali prašyti darbo metu (pirm-penkt. 08-16 Lietuvos laiku) kanale #ircops pakeisti pavogtojo kanalo įkūrėją į paskirtąjį administratorių,​ su galimybe toliau valdyti kanalą (suteikiamas naujas kanalo slaptažodis ir 9999 lygis senajam įkūrėjui).
 +  * Už reklamos kanaluose buvimą ar nebuvimą yra atsakingi kanalo įkūrėjai bei jų paskirti kanalo administratoriai (kanalų operatoriai). Dėl reklamos kanale reikia kreiptis į juos. Tinklo administracija į kanalų reikalus nesikiša.
 +
 +===== Draudžiama veikla =====
 +  ​
 +  * Kanalai "​Aitvare"​ negali būti parduodami ar perkami. Nustačius, kad kanalas buvo parduotas, "​Aitvaro"​ administracija gali panaikinti kanalo registraciją.
 +  * Masiniai pranešimai yra draudžiami. Masiniai pranešimai yra tie, kurie yra siunčiami daugiau nei vienam vartotojui privačiai ir savo turiniu yra vienodi.
 +  * Bet koks bandymas kenkti tinklui masiniais prisijungimais,​ pavyzdžiui,​ klonų jungimas, floodas ir pan. yra draudžiamas.
 +  * "​Aitvaro"​ tinkle draudžiami skriptai su privalomais kanalais.
 +  * Botai, psybnc, free shell'​ai yra nepageidaujami ir gali būti atjungti.
 +  * Jugimasis į tinklą per atvirą proxy (open proxy) yra draudžiamas.
 +  * Draudžiamas nenatūralus kanalų vartotojų skaičiaus didinimas, t.y. sujungiant klonus, botus, bouncerių vartotojus; masinė kanalo reklama ir kita.
 +  * Asmeniui pavogusiam kanalą ar slapyvardį gali būti taikomos tokios poveikio priemonės: ilgalaikis atjungimas nuo tinklo, slapyvardžių ar kanalų registracijos sustabdymas.
 + 
 +
 +===== Atjungimas =====
 +
 +  * Vartotojai, pažeidę šias taisykles, administracijos sprendimu, gali būti atjunginėjami be perspėjimo.
 +  * Pirmą kartą pažeide taisykles bus atjungiami trumpesniam periodui (iki dienos), už daugkartinius pažeidimus bus atjungiam ilgesniam periodui - iki dviejų savaičių arba ilgiau.
 +  * Lankytojai, prisijungiantys per vieną IP adresą vienodai atsako už savo lokalaus tinklo kaimynų kenkimą.
 +
  
 
taisykles.txt · Keista: 2010/02/10 13:46 (redaguoti papildomomis priemonėmis)