Taisyklės

Bendroji dalis

  • Tinklas „Aitvaras“ skirtas taikiam bendravimui. Kadangi „Aitvaras“ yra nekomercinė organizacija, bet kokia komercinė veikla jame yra draudžiama.
  • Kanalų apsauga yra visiška kanalu įkūrėjų atsakomybė. Kanalo įkūrėjai turi užtikrinti savo kompiuterio saugumą nenaudodami lietuviškų skriptų, neidami į tinklapius, kurių nuorodas parašo kiti vartotojai bei naudodami pastoviai atnaujinamas antivirusines programas. Įkūrėjai turėtų jungtis prie tinklo naudodami SSL protokolą. Daugiau informacijos rasite čia.
  • Kanalo vagystės atveju, jeigu kanalas yra registruotas ne mažiau kaip du metus ir yra pakankamai populiarus, kanalo įkūrėjas gali prašyti darbo metu (pirm-penkt. 08-16 Lietuvos laiku) kanale #ircops pakeisti pavogtojo kanalo įkūrėją į paskirtąjį administratorių, su galimybe toliau valdyti kanalą (suteikiamas naujas kanalo slaptažodis ir 9999 lygis senajam įkūrėjui).
  • Už reklamos kanaluose buvimą ar nebuvimą yra atsakingi kanalo įkūrėjai bei jų paskirti kanalo administratoriai (kanalų operatoriai). Dėl reklamos kanale reikia kreiptis į juos. Tinklo administracija į kanalų reikalus nesikiša.

Draudžiama veikla

* Kanalai "Aitvare" negali būti parduodami ar perkami. Nustačius, kad kanalas buvo parduotas, "Aitvaro" administracija gali panaikinti kanalo registraciją.
* Masiniai pranešimai yra draudžiami. Masiniai pranešimai yra tie, kurie yra siunčiami daugiau nei vienam vartotojui privačiai ir savo turiniu yra vienodi.
* Bet koks bandymas kenkti tinklui masiniais prisijungimais, pavyzdžiui, klonų jungimas, floodas ir pan. yra draudžiamas.
* "Aitvaro" tinkle draudžiami skriptai su privalomais kanalais.
* Botai, psybnc, free shell'ai yra nepageidaujami ir gali būti atjungti.
* Jugimasis į tinklą per atvirą proxy (open proxy) yra draudžiamas.
* Draudžiamas nenatūralus kanalų vartotojų skaičiaus didinimas, t.y. sujungiant klonus, botus, bouncerių vartotojus; masinė kanalo reklama ir kita.
* Asmeniui pavogusiam kanalą ar slapyvardį gali būti taikomos tokios poveikio priemonės: ilgalaikis atjungimas nuo tinklo, slapyvardžių ar kanalų registracijos sustabdymas.

Atjungimas

  • Vartotojai, pažeidę šias taisykles, administracijos sprendimu, gali būti atjunginėjami be perspėjimo.
  • Pirmą kartą pažeide taisykles bus atjungiami trumpesniam periodui (iki dienos), už daugkartinius pažeidimus bus atjungiam ilgesniam periodui - iki dviejų savaičių arba ilgiau.
  • Lankytojai, prisijungiantys per vieną IP adresą vienodai atsako už savo lokalaus tinklo kaimynų kenkimą.
 
taisykles.txt · Keista: 2010/02/10 13:46 (redaguoti papildomomis priemonėmis)